pn65

Je tato aplikace bezpečná?

Zdravím, chtěl bych koupit tuto aplikaci do mobilu digi hud speedometer, ale chtěl bych se před tím zeptat na vaše zkušenosti, myslím z převodem peněz z účtu, byl nebyl problém?

Díky za odpověď.

Odpovědi
Arne1

Ta aplikace co dělá ? Ona od tebe chce neustále platit za používání ?

Mc Merkurion

… chtělo by to odkaz, já našel jen jednu, a to free, nechápu, co chceš kupovat, takže je možný, že myslíme každej nějakou jinou a tím pádem nelze kvalitně odpovědět …