Kelt

Je tak důležité mít správný podšálek pod hrníčkem kávy?

Uvařil jsem si kávu, a hrníček jsem položil na náhodně vybraný podšálek. Jak jsem pozdě zjistil, ten používá manželka pod svůj hrníček. Na můj argument, že je to jedno, následovala reakce, proti které je výbuch sopky kapkou v moři. Abych neprodlužoval délku reakce, raději jsem mlčel a za chvíli jako tradičně následovalo mé hodnocení a přiřazení do určité skupiny. Je to fakt takový problém k výbuchu a máte podobné zkušenosti? Děkuji.

Odpovědi
autacek

Krom otázky estetické jde i o hledisko funkčnosti a především stability.

Kajoch

Pro mne naprosto nepodstatný detail,jaký vezmu podšálek,ale reakce vaší ženy je docela známý jev asi v nemálo manželstvích.Znám,znám:)

Drap

U každého jinak. Někomu to je úplně jedno, jiný z toho šílí. Co člověk , to odlišný pohled.

ivzez

Každého naštve něco jiného. Co je pro jednoho
nepodstatné, může jiného rozlítit k nepříčetnosti.

Pro mne by to důvod k naštvání nebyl, pokud bych si zároveň
nemínila udělat kávu i já (ráda ji piju stále ze stejného hrníčku).

Ale nejspíš bych se nenaštvala, počkala bych a kávu si dala později.

Otázka:
Je vhodné přehlížet to, o čem vím, že manželce vadí?