Lukáš Rusek

Je špatné se rozjíždět s plynem až na podlaze?

Nemyslím první rozjezd. Myslím tím rozjezd například z druhého převodového stupně v manuální převodovce. A potom zase ze třetího převodového stupně zase plyn až na podlaze a takhle až do posledního stupně a pak povolit když dosáhnu max. rychlosti. Já to tak dělám. Vadí to nějak auto nebo to jen více žere?

Nejlepší odpověď
zjentek

Tak třeba se starým „fáčkem“ nebo Old cipem si takhle moc nepojezdíš, bo ti zdechnou hned u tý dvojky. Záleží, jakou káru větráš asi… A taky kolik máš ve šrajtofli, bo nové gumy taky cosi stojí! Mustang 5ilitr potáhne jinak než Toyka Jarísek, nebo fialová Yago, víš? (; D; D;

Další odpovědi
_Bůh_

Já to taky tak dělám. Je potřeba provětrat motor od pavučin. Táhnu otáčky tak vysoko, abych mohl plynule přeřadit na vyšší a vyšší rychlost, plynule s pedálem na zemi.

Kryšpín

Je to naopak nejlepší způsob šetří se klouby, převodovka pneumatiky mají poté lepší přilnavost a hlavně mít burges poněvadž krásný zvuk omamuje okolí a i policajti začínají větřit.

Jerome B

Ahoj,

Jste podnikatel nebo žena? Potřebuješ půjčku? Máte zájem o získání jakéhokoli typu půjčky? nebo jste ve finančním chaosu nebo potřebujete finanční prostředky na zahájení vlastního podnikání? Potřebujete půjčku, abyste vyrovnali svůj dluh nebo splatili své účty a začali pěkně podnikat? Máte nízké kreditní skóre a je pro vás obtížné získat půjčku od místních bank/jiných finančních institucí? , kontaktujte nás prostřednictvím firemního e-mailu na adrese: jeromeburchael91@gmail.com

Kontakt přes Whatsapp: +12149748303
Pozdravy