Je soutež „Rychlá hra“ podvod?

Zajímalo by mě jaký máte zkušenosti a názory na TV soutěž Rychlá hra, která je vysílaná na TV Barrandov,kde volající provolá za minutu 70–90 Kč, tzn. nemalé peníze, nebo čeká, až moderátorka příjme volajícího, a ten stejně nic neuhodne. Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Podvod? Na koho? Je to oficiální náhražka za hazard. I takto se dá velmi pěkně zbohatnout. Samozřejmě deklarovanou výhru můžeš získat, ale příjmy provozovatele jsou několikanásobně vyšší. Ale neni se čemu divit. I z prodeje jiných věcí má vždy někdo slušné zisky. Vezmi si třeba benzin . Z každého prodaného litru má náš stát okolo dvaceti korun. Další zisky plynou prodejcům,pře­vozcům, překupníkům a těžařům. Když to sečteš vše dohromady tak zjistíš, že benzin je v podstatě haléřová záležitost. Vše se dělá pro zisk. Něl
kdy je větší, někdy menší. Vydělat korunu dá někdy hodně práce jindy téměř žádnou. Ty možnosti má však každý z nás.

Další odpovědi
still

Je to podvod z toho hlediska, na jakou cílovou skupinu se soutěž zaměřuje a jak to provádí. Psychologie celé hry a její průběh jednoznačně vykazuje snahu o manipulaci s divákem a to takovým nekalým způsobem, že vzbudí zdání jednoduché hry, že nikdo ještě neodpověděl správně, přitom nedovolí nikomu vyhrát dokud nemají sami dost nahrabáno přes telefonní poplatky. IMHO je to něco jako „Šmejdi“ a jejich předváděcí akce.

Kepler

Rychlá hra není podvod. Vypadá jako snadná, u některých typů mám řešení do jedné minuty. Pokud se dovoláš, hovor se uměle natahuje, aby se sypaly peníze pro výhry. Většina odpovědí je správná, ale to ještě neznamená automaticky výhru. Je jen na moderátorovi, kdy ti tu výhru milostivě uzná. Tak to mají i v pravidlech, lze dohledat na netu.

Muffz

Jednou jsem tam ze srandy volal, ozval se mi záznamník s otázkou (úplně mimo soutěž v TV), jestli byl John Lennon člen skupiny Beatles, pokud ano, stiskněte 1, pokud ne, stiskněte 2. Stiskl jsem 1, řeklo mi to „Vaše odpověď byla správná, děkujeme“ a zavěsili. Takže ano, jedná se o podvod.

Admin2

Podívejte se do archivu, doazů bylo víc, jen něco.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jsou-tv-souteze-podvodne
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prepoji-mne-pri-neustalem-prepojovani-online-do-televizni-souteze

bububabu

Je to podvod! Provozují to prostitutky které ubohý Barrandov podporuje. Pokud se ten jeden stejný díl klidně opakuje několikrát v týdnu nebo v měsíci tak není co řešit, jestli je to podvod nebo ne! Selský rozum! Mimochodem ty hádanky jsou tak snadné až je to trapné, a pořád nikdo neví a neví… Nejde jim nejenom o vaše peníze které provoláte, ale také o vaší adresu a jméno!

Shorts CZSK

Je to podvod 100%

still

Jestli máte zájem o víc informací, tak prosím:
http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/1097429889-cerne-ovce/216452801­080210/0/42246-rychla-hra/
http://www.emi­mino.cz/disku­se/rychla-hra-na-tv-barrandov-226852/

quentos

Nechceš ještě pro jistotu dělat mezeru za každým písmenem?

Kepler

To má patřit komu? Tvoje otázka je neadresná, nemyslíš, že je to závažnější než nějaká mezera?

Kepler

Mimochodem žádnou nadbytečnou mezeru nevidím, spíš mi tam nějaké chybí.