Kepler

Dá se nějak udělat snapshot ve vysílání TV?

Jedná se o TV GoGen, nikoliv chytrou. Z návodu nejsem moudrý, navíc ovladač, který mám je jiný s odlišným značením tlačítek. „Objevil“ jsem hudební kanál Power TV, kde dávají výborné písničky a na chvíli se na konci objeví i interpret s názvem skladby, takže bych si to následně mohl stáhnout z ulozto.cz. Jenže si to nestihnu zapamatovat, natož zapsat. Je vyfocení obrazovky opravdu nejjednodušším řešením?

Nejlepší odpověď
Edison

Nejjednodušším způsobem je v průběhu použít shazam pro android.

Další odpovědi
elkon

Nejjednodušší je vyfotit foťákem.

Kepler

Edison: četl jsi doplnění otázky? Nejedná se o chytrou TV! Dají se nahrávat pořady, je tam shift a další blbinky, ale OS to NEMÁ!

Edison

Já to taky nepsal pro TV, ale pro android. Shazam je appka pro telefon. 😉

Kepler

Nemám ani chytrý telefon, fotit si můžu i bez androidu.

anonym

určitě ano, ale shazam umí rozpoznat hrající skladbu bez ohledu na to zda je na obrazovce zrovna vidět její název, který by se dal fotit, takže jistou relevanci ten TIP měl (samozřejmě dokud si neupřesnil že android telefon nemáš)