Hakunamatata

Je smích zabijákem vášně?

Nebo se to nějak dá sloučit?Patří smích v nějaké formě do postele?
Doplňuji:
Hlavní otázkou je, zda se da ve vztahu sloučit smích a vášeň (tedy nejen v posteli). Tedy patří k vášnivým vztahům smích? Dokáže se vytvořit vášeň ve veselych vztazích? Lze to sloučit? Jak a jakým poměrem?

Nejlepší odpověď
iceT

Stane-li se v posteli trapas je nejlepší se začít smát,je ale třeba vědět se kdy se smát a kdy ne.
Doplňuji:
Vztah není jen o jedné emoci,do vztahu patří vášeň,která s věkem a délkou vztahu ale upadá,ovšem ale po vášni přichází porozumění a souznění s tím druhým,smích,ra­dost,starost,smu­tek a ne všechny mnou vypsané body jsou ovšem emoce.

Další odpovědi
beer

Moje partnerky měly vždy rády srandu většinou stejně jako já. No a pak to pokračovalo logicky i tam, ale jinak ))
No a nějkej „trapas“ ? Tak na ten jsme vzájemně přímo čekali! Pokud nebyl, tak se holt musely vymyslet jiný srandičky ))
I v posteli má být veselo !!
Doplňuji:
Samozřejmě mám na mysli především předehru a trochu dál. Pak nastane určitý moment, kdy je vidět, že teď už rozhodně srandičky končí..))

zjentek

co přesně se skrývá pod pojmem smích? Protože je třeba rozdíl smích a úsměv ..tak třeba já se usmívám u všeho, z čeho mám radost a potěšení ,)

fcoop

Jde o to,jaká vášeň je myšlena. Někdo – např. – vášnivě rád sbírá houby. Řvát smíchy v lese pokaždé,když se najde houba..............
Co se postele týče – proti gustu........atd.
Ale jak se říká:„Vocaď,pocaď“.

Jsou určité – dejme tomu – „fáze“ – kdy by partner asi nebyl zrovna nadšený,kdyby se ten druhý začal řehtat.

„Dokáže se vytvořit vášeň ve veselych vztazích? Lze to sloučit? Jak a jakým poměrem?“

Slučování,metoda a dokonce poměr – to není chemie.............

Vyplyne to samo.

anonym

Patří. Když budeš chtít v posteli partnera lechtat nebo on tebe, je na místě se smát.

www

Je vztahu patří smích, vášeň, také starosti a pochopitelně i sex.
Jak si co která dvojice naordinuje, je její věcí a věcí jejich mentality. Smích i sex tedy k sobě patří.
P.S: Beer, být baba, chtěl bych to s tebou ty koni zkusit, i na starý kolena. Já to vidím! 😁 😁

MK44

Ano, existují páry, pro které je pomilování především ukrutná žunda. Pak jsou ale i páry, které si zapálí svíčky, nalejou si lehké vínko do broušených skleniček a pustí si Ravela nebo Čajkovského. Prostě takové magické, romantické, nadýchnuté intimno na úrovni, kdy se jen lehounce zachichotají do ouška. A ještě přidejme ty, pro které je to především výkonnostní nebo sportovní záležitost. A nakonec ještě pár, co si k tomu vytáhne z šuplíku pouta a bičík. Proč takový výčet? Jen si představte, že ty lidi mezi sebou promícháte. Partner Vás bude chtít zkrotit jako tygřici v cirkuse a Vy se mu při tom budete tlemit jako selka za stodolou. Nebo bude měřit, jak že už dlouho a pokolikáté a k tomu bude znít Bachova fuga. To by nešlo dohromady.
Už ten … no nějaký klasik už někdy dávno řekl, že žádný způsob milování není nenormální pokud vyhovuje oběma partnerům. Rozumějte, oběma! Ne jen jednomu. Nebo, chcete-li, všem třem. A promnězamně celému regimentu, ale všem zůčastněným. Problém se smíchem je, že k zůčastněným se nedá počítat ani osazenstvo dětského pokoje, ani babička ve své komůrce, a už vůběc ne sousedi, co musí ráno vstávat a zejména, když „to“ doma nemají.
Tak, a teď ať mi někdo řekne, že sexualita je primitivní a jednoduchá záležitost. 😉

zjentek

iceT: stylizace tvé věty má perfekt logiku ,)

iceT

No dejme tomu,že by se ti stal trapas v posteli a jako chlap by jsi selhal,řekněme že by se ti nelíbilo,kdyby se partnerka tomu selhání začala smát.Takže dělat z trapasů legraci ano,ale je individuální kdy se začít smát a to by žena měla poznat,kdy je smích vhodný a kdy ne.Stejně tak to platí i obráceně.

zjentek

říkejme kleknul ..kdyby něco kleklo, kdybych kleknul (už ženou vyslovené selhal vede k selhání) a ona by se okamžitě nezačala smát, mohla by si rovnou běžět do krámu pro nějaký ovoce či zeleninu, páč bych z té vážné situace už asi zůstal kleknutý po zbytek intimního života s ní ,)