pat a mat

Je Satan rodu mužského ?

Pokud ano, budou feministky usilovat o genderovou vyváženost ?

Odpovědi
aliendrone

Archanděl Satan je BEZPOHLAVNÍ – jako každá andělská bytost. ;) :D :D Feminstky budou usilovat o TU Satanku, zatímco genderoví aktivisté o TO Satáně! ;) :D :D

ivzez

Gramaticky ano.
Genderově by měl být neutrální.

Roman71

Alendrone, jediný archanděl (nejstarší anděl) je Michael (známý jako Ježíš). Satan, stejně jako všechny ostatní duchovní bytosti jsou bezpohlavní. Proč? Jednoduše proto, že jsou tvořeni Bohem, nikoliv plozeni pohlavním stykem.

Boj feministek o takzvanou „genderovou vyváženost“ je v tomto případě jaksi OUT.