Nassin

Je rozdílný život mezi mužem a ženou žijícími „single“?

Třeba muž, který žije „single“ kape občas na karbid a projevuje se to i veřejně, a ženou, která se drží motta Jánošíka: Mám to na háku?!

Je rozdílný život mezi mužem a ženou žijících „single“?

Nejlepší odpověď
Kepler

Hlavní rozdíl je v tom, jestli se muž či žena takto rozhodli sami, nebo nedobrovolně. V prvním případě jim to tak vyhovuje a jsou spokojení. Pokud si někdo nedokáže najít partnera či partnerku, obvykle citově strádá.

Další odpovědi
annas

Rozdíl je v tom, že žije žena sama a muž žije sám. Rozhodli se pro tento způsob života, tedy se vzdali toho, co jim nepřinášelo radost.

Srovnat život obou lze tehdy, pokud budu znát jejich názory na to,, co sami považuji za výhodu či nevýhodu. Nedá se zevšeobecnit, každý je jedinečný.

„Snažit se někoho změnit je totéž jako snažit se udělat ze psa kočku nebo koně.“ — Don Miguel Ruiz

Zdroj: https://citaty­.net/citaty-o-vztazich/

elkon

To jsou hlouposti. Každý žije tak, jak mu to vyhovuje. A navenek to často ani nepoznáte, pokud dotyčná osoba nechce.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

Kepler
… či partnerku, obvykle citově strádá. Takže mu kape na karbid!