autacek

Je rozdíl, pokud člověk drží dobrovolně celibát z důvodu, že sám chce, nebo nedobrovolně proto, že ho žádná nechce?

Odpovědi
dubraro

Je to rozdíl, abych tak řekl, zásadní.

Funna

Ve výsledku v tom rozdíl není žádný…bude muset provést samohanu tak nebo tak .-)

Kelt

Pokud na něco je odpověď Nikdo, všichni, nebo každý, tak si ještě jednou tuto otázku polož. Opravdu žádná? Kolika ses ptal?

Edison

Držet celibát lze je subjektivně. Objektivně nejde o držbu celibátu, ale o něco docela jiného.