Hasič Rick

Je rasová biologie reálná věda?

Opravdu se dá z obličeje a postavy člověka poznat, zda je více Slovanem nebo Ugrofinem, nebo je to jen pokus o zavedení nějaké nové moderní vědy na přelomu 19. a 20. století? Samozřejmě neberu v potaz rozdíl mezi bělochem a černochem, ale spíš v oblasti evropských etnik (Švéd, Litevec, Čech…)

Odpovědi
MonkeyKing

Není rasová biologie spíš samotná antropologie? Potom je to reálná věda a rasa je jen jedna, člověk s mění podle toho, kde žije a s tím i třeba choroby a tak