jirka F

Je problémem u velké části paniců nepřiznaná homosexualita?

Nebo jiná sexuální orientace.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Ne.

Další odpovědi
Weirdquestio

  1. Ti panicové třeba chtějí mít sex jedině v manželství.
  2. Žádná žena neopětovala těm mužům lásku.
  3. Můžou to být psychicky postižení muži, kteří paradoxně touží po intimnostech ještě více, ale kvůli nemoci je žádná nechce.

Emefej

Ne, buď v klidu. Tvé panictví neznamená homosexualitu.

Drap

Problém to může být pouze pro toho panice, pokud si to připouští.

Schluker

Ne, to je nesmysl. A mam pro tebe velke prekvapeni: kazdy muz byl panic, tomu se neda vyhnout…

elkon

Jak můžeš vědět, jakou mají orientaci? A tak jako tak, je to jejich věc. Tebe to nemusí zajímat.

da ny

A problémem čeho, v čem?
Jaký problém u paniců máte na mysli? To z dotazu vůbec nevyplývá. Člověka přitahuje opačné nebo stejné pohlaví. Ať je panic nebo ne.
Těžko soudit, co je a není pro většinovou společnost lidí „přirozené“ a co ne. Pro homosexuály je jejich sexuální zaměření „přirozené“.
Podívejte se, co se dělo v minulosti např. v Řecku. Byla to zvrhlost (z dnešního pohledu) nebo přirozené chtíče? Vzpomeňte na Starý zákon (Bible), kde je v kmenové společnosti zcela běžné mnohoženství….

paul1

Panic může být také z náboženského přesvědčení. Asi jich nebude mnoho, ale jsou tací, kteří si to nechávají až „po svatbě“.