Kepler

Je pravda, že ženy nabízejí sex, aby získaly cit, kdežto muži nabízejí cit, aby získali sex?

Nejlepší odpověď
annas

Nemyslím, přímo nabízení, ale hledání. . Už dávno se to takto „definuje“. Samozřejmě určitě neplatí u všech.

Prostitutky zřejmě řeší peníze.

Ale pokud dojde k nevěře, muži do sexu zpravidla nevkládají city, jde jen o fyzické uspokojení, city nehrají rolí, oddělují je od potřeby.

Chtějí být obdivováni.

U ženy jde o city, zvláště když jí partner nedá svůj cit najevo., tedy to, že je milovaná, muž sex bere jako potřebu. .

,,Milostný trojúhelník může existovat jen tehdy, když je jeden úhel tupý."
Miroslav Horníček
https://zena.ak­tualne.cz/cita­ty-o-sexu/r~i:wiki:4104/

Další odpovědi
paul1

Může to tak obecně být, těžko posoudit. Jen dám k lepšímu, co údajně napsal někde spisovatel Vladislav Vančura:
Pokud prostituci vykonává slušná dívka, potom je to zaměstnání jako každé jiné.

autacek

Je to jedna z možných úvah, ovšem daleko víc sedí, že mnohem více žen nabízejí sex za peníze, resp. jejich ekvivalent v podobě finančního zázemí pro sebe a své děti. Ne nadarmo se říká, že nejdražší sex je s vlastní ženou.

Pepa25

Myslím, že to vždycky platilo k oboustranné spokojenosti. Bohužel moderní doba toto relativizuje a tváří sem, že muži nemusejí nabízet cit a ženy sex, že stačí, aby žena ve správný okamžik sehnala „dárce spermatu“ a zbytek se obě pohlaví nepotřebují … Jak jsem celkově optimista, tak ve vývoji (všeobecné) kvality partnerského soužití jsou pesimistický.

dudu

Příčinu možná odhalil už pan Prošek. Když Viktorka vyla u splavu omlouval ji slovy: „nedivte se, když začne svrbět, je to horší než když se podebírá pata“.

led

Je pravda, že to občas, platí aj opačne. Mladý muž, ak by ste nevedeli, sú aj muži, ktorí ponúkajú sex z rovnakých príčin, ako ste uviedli v prvej časti otázky… 👀

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.