HerbiG

je pravda ze zapalim sirku a uprdnu si ze to udela plamen???:D

Nejlepší odpověď
panenka

ano je ale ne při ticháčcích musí to být opravdu šupa.když jsem byla na horách jeden kluk to tam zkoušel .a podařilo se mu to

Další odpovědi
anonym

Nevím. jeden můj známý to zkoušel se zapalovačem a to mu nic neuďálo.

Džanička

Ano je to pravda,před několika lety to zkoušel kamarád z chaty,ale dávej si pozor,chytli mu tepláky,naštěstí jsme byly u rybníka tak stačil zkočit do vody.

eva

Nevím,ale zkus to a napiš jak to dopadlo 🙂

Bonifác

Na 100% to je stará známá vec. Průměrný prd je z 59 % dusíku, 21 % vodíku, 9 % oxidu uhličitého, 7 % metanu a 4 % kyslíku. Tato směs je díky obsahu metanu a vodíku hořlavá! Rychlost úniku plynů je 3 m/s

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=K9t8gYQ­jgMo&feature=re­lated

Haníí

Určitě joo!!Tatka to s ostatníma zoušel na vojně..A podařilo se,ale pozor,nic hořlavého v dohledu,jinak máš celý byt zapálený:D