zjentek

Je pravda, že v této době za jedinou dovolenou na Rhodosu nadýcháte totéž, jako byste žili celý život v Ostravě?

Tak jistá velká cestovka už nabízí Rhodos se 60 až 70% slevou a její argument je jasný- dále od ložisek požárů se nic strašného neděje. Tak prosím vás, děje (tvrdí má oblíbená moderátorka nejmenovaného rádia Orion). Podle ní je tam možno kdekoli nadýchat, jak stojí otázka. Je to pravda? (;

Odpovědi
paul1

V Ostravě je už delší dobu vzduch celkem fajn.