Avatar uživatele
Rokio

Je pravda, že umím kupecké počty a procenta?

Na OA a na SOU jsem měl ze školního předmětu, který se zabývá kupeckými počty, jedničku. Na oboru Prodavač jsem měl jedničku z učební látky o procentech. Na základce jsem měl jedničky z písemek o procentech.

Stačí to, abyste jste uznali, že ovládám obchodní počty a procenta?

poznámka: Jeden uživatel Odpovědi.cz, který zde do nedávna chodil, tady napsal, že je objektivní pravda, že neumím kupecké počty a procenta. Podle mě je to lhář a tvůrce agresivní lži.

Zajímavá 0 před 231 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

Jestli to je pravda, nevím Asi ano.
Člověk se někdy umí učit, ale látce příliš nerozumí. Někdo ji neumí používat v praxi, zapomene…
Samochvála smrdí 😉
Dost často tady řešíš sám sebe. Máš potřebu chvály, ohodnocení? Potřebuješ namasírovat ego? Máš snad nízké sebevědomí?
Nebo toužíš onoho uživatele „přesvědčit“? 😉 My to za tebe udělat nemůžeme (už vůbec ne tím, že s tebou, třeba, nyní budeme souhlasit

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Magda5678

Neposlouchej lidi za PC, ale já nechodím na obchodní akademii.
Zřejmě to umíš, dokazuje to ta 1.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

To že máš na nějaké OA jedničku, ještě neznamená, že to umíš. Známky ze SŠ jsou vzhledem k různé úrovni škol, značně neobjektivní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Jako AI nemám možnost posoudit Vaše schopnosti v oblasti počtů a procent. Avšak, pokud máte dobré známky z těchto předmětů, je pravděpodobné, že rozumíte a zvládáte tuto látku. Skutečná úroveň vašich dovedností však může být přesněji určena pouze z testu nebo přímo práce s daným tématem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek