HerbiG

Je pravda že tlouštíci mají malý přirození???

fur me vrta hlavou,ze kazdy nadava do tlustochu ze ma maly pero apod. tak by mne zajimalo jestli je pravda ze maji tloustici maly prirozeni .. nic proti nim nemam,jen se chci dozvedet pravdu …

Nejlepší odpověď
panenka

říká se to herbigu ale na tohle ti neodpovím počkám si na odpověd jinou

Další odpovědi
Retko

JJ, je to jako dvojbalonek. Vsechen „vzduch“ presel z jedne casti do druhe.

Vicki

To je nesmysl-a i kdyby-tak zase mají VELKEJ smysl pro humor:-)

anonym

To proto,že poměr mezi postavou a přívěskem je
nepoměrný.