Tomion90

Je pravda, že se 22. 2. 2021 rozpadla skupina Daft Punk kvůli tomu, že jeden z dvojice členů zemřel na Covid-19?

Odpovědi
Pepa25

Není to pravda

marci1

Přesné důvody rozpadu nejsou známy. Ale jistě je lepší „vybuchnout“ než „vyhasnout“. 🙂
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=DuDX6wNfjqc

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Tomion90

RIP youtu.be/ODFCeYsR-s8

Tomion90

@Pepa25 Na internetu jsou informace, že to pravda je. Francouzský bulvár dokonce uvádí, že ho na covidové jednotce v nejmenované univerzitní nemocnici známe z knihy Purpurové řeky ošetřovala zdravotní sestřička původem z České republiky.

Pepa25

Na internetu je anonymních kravin. Tady: https://909ori­ginals.com/2021/03­/22/interview-todd-edwards-discusses-new-single-the-chant-whats-next-for-daft-punk-and-the-inspiration-behind-his-idiosyncratic-production-style/ Todd Edwards jasně říká, že se Daft Punk jen rozešli a budou dál aktivní samostatně: „Thomas and Guy-Man have always had their individual paths along with their work together. They aren’t departing from music making. Thomas has spoken to me about things he’s researching and potential projects, and Guy has been active as well.“