Avatar uživatele
zjentek

Je pravda, že mikrotenový sáček nedýchá, zatímco celofánový dýchá?

A na kvalitě v nich uložených potravin, zejména pečiva se typ pytlíku prý podepíše.

Zajímavá 0 před 884 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
nyjono

Mikrotenovým sáčkem zcela jistě vzduch prostupuje.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GM

Sáčky určitě nedýchají. Jenom některé jsou prodyšné a jiné zase ne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Funna

no on je celofán a celofán…ten pravý opravdu propouští plyny, ale takové ty, co se jim tak říká a prodávají se v papírnoictví, to fakt nejsou…ale jde to poznat, pokud ho olízneš, ten pravý je sladký a po namočení a zaschnutí se vypne…
mikrotenový sáček HDPE má jen minimální propustnost par…
a chleba se dřív balil jen do utěrky a vydržel dlouho…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Hmmm… celofán jsem už „sto roků“ neviděl… v době, kdy byl celofán, tak ještě nebyl mikroten a ty pytlíky byly z „igelitu,“ což byl dobový název pro měkčené PVC, a ty, pokud neměly vadný svár, tak nepropustily ani ň. Mikroten si myslím že není úplně volně propustný, ale páru asi alespoň částečně ano – kdysi jsem s oblibou ohříval houskové knedlíci tak, že jsem dal plátky knedle do mikrotenu, zauzloval a celý pytlik hodil do hrnce s vařící vodou.

Ještě doplním – igelit – původně měkčené PVC, postupem času se začala používat PE fólie a název zůstal. Mikroten – HDPE fólie, původně chráněná značka podniku Granitol Mor. Beroun. Celofán – v podstatě celulóza, tedy nejde výslovně o „umělou hmotu.“ Pravý celofán se prý od 90. let vrací (předtím byl nahrazován různými opravdu umělohmotnými fóliemi), ale třeba já ho jen tak na první pohled nerozeznám od „levého celofánu.“

Upravil/a: cochee

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek