tatanka

Je pravda, že když mírně osolíte kávu tak se její chuť daleko zlepší a zvýrazní?

Nejlepší odpověď
Drap

Zkoušel jsem to, a podle mne to pravda neni.

Další odpovědi
zjentek

Stejnej názor jako kolega Drap.
Tři kostky cukru, tři mlíčka a ta špetka soli to jenom pokazila.

aliendrone

Nezkoušel jsem, ale nemusí to být apriori vyloučeno – pokud je slazená. Dámy jistě znají trik s přidáním mizivého množství soli do jinak sladkého jídla. Velkovýrobci (např. čokolád) sůl (myslím kuchyňskou NaCl, ne glutamát ;) :D :D) standardně přidávají pro zvýraznění chuti. Jen se to s tím možstvím soli nesmí přehnat. :)

Klaproth

Netuším, já si pro zlepšení chuti do kávy aplikuji tuzemák.