Rokio

Je pravda, že každý normální člověk musí vědět, který je den v týdnu a které je datum?

Mám dva známé. Jeden z nich je manažer a druhý pedagog. Manažer tvrdí, že je potřeba, aby člověk věděl, co je za den a které je datum. Pedagog naopak tvrdí, že to není potřeba.

Nevíte, kdo z nich má pravdu?

Nejlepší odpověď
ivzez

Pravdu mají oba → někdo to vědět potřebuje, jiný ne.

Další odpovědi
Kepler

No, jak u koho. Já, jako prduch, to někdy vědět musím, abych se občas dostavil do práce. Ale jinak je pro mně každý den víkend.

dust8

Myslím, že většina důchodců a lidí v invalidním důchodě to nemusí vědět každý den, ale jen se podívají na hodinky, internet , když někam musí jít něco vyřídit atd.

Mp2

Vůbec to nesleduju..
Chodím do práce tak, jak chci.. Čas utíká strašně rychle.

Každý pátek mi v pekárné přejí pékný víkend.. Jinak bych to ani nevéděl.
Po autonehodě jsem nedokázal neurologovi odpovédět, co je za den.. Tak se sebéhla strašná komedie..

Na úřady nechoduím, obchody mají každý den. OBI taky..
A nástroje do firmy objednávám..
Vlastně pro mě není podstatné, co je za den..