Rokio

Je pravda, že hloupých odpovědí je daleko více než hloupých otázek?

Jedná se o moje přesvědčení. Podle mě moc hloupých otázek není, ale hloupých odpovědí je hodně.

Co myslíte vy? Mám podle vás pravdu, nebo se pletu?

Nejlepší odpověď
Kelt

Tak tohle je jedna z mála otázek, která je od tebe a která není hloupá, není to nějaké hlasování a srovnávání nebo sebestředné zdůraznění tvých kvalit.

Další odpovědi
Cvrčák

Já myslím, že naopak.

hapiky

Otázka je jedna, odpovědí bývá více. Čili čím více odpovědí, tím více i hloupých či špatných odpovědí.
Faktem zůstává, že u hodně dobrých otázek má drtivou většinu kvalitních či kvalifikovaných odpovědí.

Lurius

Podle mě každá odpověď vytvoří novou otázku, takže to není možné

elkon

Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.

paul1

Možná, ale je to věc názoru.

Drap

Záleží podue na tom, kdo a podle jakých kritérií to hodnotí.