Avatar uživatele
Markét_126

Je normální, že když jsem dnes usnula, vznesla jsem se a viděla sama sebe, jak ležím? Nikdo mě neviděl. O co se jedná?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, hapiky před 2059 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jendá se o astrální projekci.

Zdroj: https://www.go­ogle.cz/search?num=100&l­r=lang_cs&new­window=1&biw=14­34&bih=761&si­te=webhp&tbs=lr%3A­lang_1cs&q=as­tr%C3%A1ln%C3%AD%20pro­jekce&=&=&oq=&g­s_l=

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Markét_126 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Někdy se také nazývá astrální snění, nebo cestování. Za určitých podmínek je to možné, a spousta lidí se dokáže do takového stavu lehce dostat.. Několikrát se mi také podařilo. Nemusíš vždy létat, třeba i chodit pěšky, nebo jinak cestovat v jiných světech.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hapiky

No normální to není. Duše, nebo vědomí (jak chcete), je zřejmě nezničitelná, tudíž přežije i smrt těla. Že by ale bez důvodu si jen tak odskočila mimo tělo, to je pecka.
Ono to asi není nic vyjímečného, ale nikdo o tom nechce mluvit, aby nebyl za „ujetého“.Na toto téma už bylo napsáno mnoho knih.(život po životě apod.)
Oficiálně se říká, že to jsou halucinace, jakožto vše nadpřirozené( já říkám zatím oficiálně neobjasněné).
No, když se tvá „dušička“ opět vrátí do své „budky“, nejde zřejmě o žádnou tragédii.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nevidím důvod proč bys nemohla mluvit pravdu, že ti někdo nevěří neznamená že to není pravda. Pokud si projdete mysteriozní časopisy a internetové stránky, naleznete podobných případů spousty. Je to už nějaká doba co jsem v časopisu Enigma četl podobný příběh, když žena na operačním sále zažila klinickou smrt, údajně se také vznesla do vedlejší místnosti kde čekali její příbuzní a po probuzení si pamatovala vše co dotyční řekli, z čehož byli všichni v šoku. Já vám tedy asi neodpovím oč se jedná, protože tomu nerozumím, ale na světě se dějí různé nevysvětlitelné záhady a ten kdo jim nevěří, zřejmě nikdy žádnou nezažil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Mozog vytvára niekedy zaujímavé, až neuveriteľné asociácie.
Pokiaľ sa dokážete maximálne uvoľniť, môže sa stať, že v hľadine uvolnenia máte pocit, akoby vaše telo nič nevážilo. Ale počítajte s tým, ak sa niekde s takýmto pocitom budete chváliť, že bežný človek (ktorý to nikdy nezažil) si začne ťukať na čelo, bláboly a podobne… Podobne je to aj s astrálnym pocitom lietania.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Zřejmě se jednalo o sen.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek