Je normální nemít výčitky při nevěře?

Svou ženu miluju a mám ji na prvním místě, ale milanka mi dává do života energii. Když se ráno probudím mám větší chuť do života. Nemyslel jsem si, že nebudu mít výčitky… není to smutné?

Odpovědi
anonym

Nemusim nic psat – vse za me napsal Chudst. Jen dodam , ze vy svoji zenu nemilujete. Kdyz nekdo miluje , nedovedu si predstavit , ze by byl neverny. P.S. Zkuste si jen predstavit , ze by va, vase pani udelala to same a vysvetlila vam to tak , jak vy nam. Jak by jste zareagoval. ? -iv-

iceT

Výčitky při nevěře nemá jen ten,kdo svého partnera nemiluje,komu je jedno jak parner bude reagovat,až to praskne.
Vy píšete,že svou ženu milujete,ale myslím,že si jen něco nalháváte abyste nevěru omluvil.Možná to bude znít divně,ale pokud vám tu energii dává milenka a ne manželka,tak tady je něco špatně,protože lidé když jsou zamilovaní,tak jsou šťastnější a energičtější,než ti co spolu žijí jen ze zvyku.
Odejdete-li od manželky k milence,jsem přesvědčená,že totéž se stane za pár let znova a vy opět budete mít chuť do života zase jen s novou partnerkou.

chudst

Vycitky mit mozna budete, az to praskne. Jeste bych nejak uznal, ze normalni je nemit vycitky, pokud svoji zenu uz nemilujete, nebo dokonce uz ji nechcete vidat a zustavate s ni dejme tomu jen kvuli detem.

Ale ano, zatim jste si odpovedel sam: je to smutne, ze pokud vasi zenu milujete a mate ji na prvnim miste, jak pisete, nedokazete si sam uvedomit, jak by ji bylo, kdyzby zjistila, ze jeji muz, ktereho ma rada a ktereho si brala z lasky ji podvadi.

Co tu po nas vlasnte chcete? Vyplakat se na rameni? To vam lepe poslouzi nejaka fyzicka osoba. Nevim, tohle mi neprijde jako otazka na Odpovedi. Vy nic resit nechcete, jen se ujistujete, ze je smutne, ze nemate pocit viny. Omlouvam se za mozna ostrejsi ton, ale tak, jak jste to tu vypsal, vas litovat urcite nehodlam.

A zase edit.: tak uz to presunuli do aktualit. No budiz, tak kritiku na otazku na Odpovedi beru zpet…

coco

Tak VÁŽENÝ:

když Vás milenka nabíjí energií, jistě bude mít dost energie dělat Vám servis, který Vám jistě prokazuje manželka: tzn. prát, žehlit, vařit atd.
Až se to Vaše žena dozví, já být na jejím místě, tak Vám osobně všechny věci zavezu k milence a udělám si prima volno…
A´T se stará milenka, přece má dost energie…
Podvádíte.
A vůbec, co tady chcete po nás?

cubulka

Chudáku.
Měl si myslet než si do něčeho šel, ale cítím s tebou.
Prvně si musíš nechat všechno hlavou projít.
No, někteří by mi měly za zlé kdyby jsem řekla, že si to máš projít hlavou a né srdcem.
Takže i srdcem.
Koho víc miluješ a proč.
Kdo by to vzal líp.
Jak dlouho jste z manželkou a jak dobře znáš milenku.
Hlavně, ale nezapomeň proč sis svojí mamželku bral.
To si stále hlavou opakuj.
Neboly měj to na mysli.
Hodně štěstí a ať to dobře dopadne.
Nezapomeň se, ale chovat jako chlap.