LukoX_X

Je normální masturbace ve 12 letech?

Dobrý den :)
Jednou když jsem přijel o trošku dříve z práce, jsem načapal svého 12letého bratra jak masturbuje! Tak se ptám: je to v jeho věku normální? Mám to říct mamce? Předem děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Kelt

A kdy jsi začal ty? „Každý v životě jednou onanoval, a kdo to popírá, ten onanuje dosud.“ Sigmund Freud.

Další odpovědi
Alesh

Tys přišel z práce ⇒ tvůj_věk >= 18 a položíš dotaz, jestli to máš říct mamce, který spíš odpovídá myšlení školáka, takže, jak to je doopravdy, chlapče? 😉

Roman71

No, co k tomu dodat? Normální to rozhodně není (věk nerozhoduje). Nehledě na všeobecně rozšířené názory se takovéhle jednání dá zařadit jako sebepoškozování. Následky s sebou nese každé takové jednání ať už fyzické nebo psychické. Jsou případy lidí, kteří kvůli podobnému jednání skončili na práškách pro utlumení sexuálních pudů.

Palpatine

Kdes vzal tak středověký názor? Masturbace je úplně normální a přirozená věc. A aspon každý jí někdy za život provozoval, a kdo říká že ne, dělá to dodnes. Jak už víceméně řekl Kelt. Žádné zdravotní rizika ani závislost tato činnost nezpůsobuje. Teda aspon já si v životě nic neudělal a na psychiatrii jsem neskončil. Ale co dodat. Takoví fanatici jako jsi ty se najdou všude.

Palpatine

Proč bys to měl žalovat? Je to úplně normální a přirozená věc. A předpokládám, že i ty si jí alespon jednou v životě provozoval. A je úplně jedno v kolika. Jestli 12 nebo 15. Na tom nezáleží. Sám bys v jeho věku nechtěl tohle zažít aby tě někdo načapal a pak to řekl tvé mámě.