Avatar uživatele
LukoX_X

Je normální masturbace ve 12 letech?

Dobrý den :)
Jednou když jsem přijel o trošku dříve z práce, jsem načapal svého 12letého bratra jak masturbuje! Tak se ptám: je to v jeho věku normální? Mám to říct mamce? Předem děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1874 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kelt

Odpoveď byla označena jako užitečná

A kdy jsi začal ty? „Každý v životě jednou onanoval, a kdo to popírá, ten onanuje dosud.“ Sigmund Freud.

Upravil/a: quentos

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?LukoX_X Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Tys přišel z práce ⇒ tvůj_věk >= 18 a položíš dotaz, jestli to máš říct mamce, který spíš odpovídá myšlení školáka, takže, jak to je doopravdy, chlapče? 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Roman71

No, co k tomu dodat? Normální to rozhodně není (věk nerozhoduje). Nehledě na všeobecně rozšířené názory se takovéhle jednání dá zařadit jako sebepoškozování. Následky s sebou nese každé takové jednání ať už fyzické nebo psychické. Jsou případy lidí, kteří kvůli podobnému jednání skončili na práškách pro utlumení sexuálních pudů.

před 1873 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Palpatine

Kdes vzal tak středověký názor? Masturbace je úplně normální a přirozená věc. A aspon každý jí někdy za život provozoval, a kdo říká že ne, dělá to dodnes. Jak už víceméně řekl Kelt. Žádné zdravotní rizika ani závislost tato činnost nezpůsobuje. Teda aspon já si v životě nic neudělal a na psychiatrii jsem neskončil. Ale co dodat. Takoví fanatici jako jsi ty se najdou všude.

před 1872 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Palpatine

Proč bys to měl žalovat? Je to úplně normální a přirozená věc. A předpokládám, že i ty si jí alespon jednou v životě provozoval. A je úplně jedno v kolika. Jestli 12 nebo 15. Na tom nezáleží. Sám bys v jeho věku nechtěl tohle zažít aby tě někdo načapal a pak to řekl tvé mámě.

před 1874 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek