zjentek

Je normální, když si malinký pejsek po každým jídle brkne jak starej chlap, nebo jde spíše o nějaký reinkarnace?

Fanynka!

Chybí kat. duchovno.

Nejlepší odpověď
Drap

Reinkarnace to jistě neni. Neni to nic nezvyklého.

Další odpovědi
led

Je to prirodzené po rýchlom „nadžgávaní sa“ si potrebuje tráviace ústrojenstvo uvoľniť, alebo… nie s reinkarnovaním to nemá nič spoločného
…možno je Fanynka príliš učenlivá, to už tak na diaľku nepoznám 🙂

Kepler

Náš pes to taky dělal, zvlášť když vymlasknul pár deci piva. To se mu i motaly nohy. Taky prděl a kýchal. Prostě jako každý normální starý chlap.

dudu

Pokud připustíme, že onen pejsek přišel z budoucnosti, pak se jedná o výsledek – přesnou kopii tvého převtělení. A kdyby jen brkal…

gagaga

zjentek, ja uz tu moc nejsem, ale chapu to tak, ze vam malinka fanynka odesla s velkou „fanynkou“ ?
tak na ni normalne platte alimenty a berte si ji kazdej vikend..muj syn ma takovou domluvu take..kdyby neco..