Je normální, když jsem byla při líbání mokrá?

Nelíbali jsme se poprvé a nemělo to vést k pohlavnímu styku. To jsem byla tak moc vzrušená? Pohlavní styk jsem ještě neměla a nebylo mi ani patnáct. To pokaždé budu tak moc mokrá?

Nejlepší odpověď
Kazatel

Pokaždé ne, časem ti to zevšední.

Další odpovědi
Kelt

Podle věku jsi v pubertě a pokud je dotyčný tvůj první partner může to tak být. Z chemického hlediska ti vše nejlépe funguje s co nejmenší energií. Ale za pár let to nebude tak intenzivní. Neumíš zatím ovládat emoce a podobně. Ale žádný strach.

Edison

Za určitých okolností, které nelze exaktně definovat. Je to prostě „chemie“.

novvem

Znamená to že tě tvůj partner opravdu vzrušuje, což je asi dobře ne? Časem to jistě nebude tak hrozné, neboj se.