Avatar uživatele
Kazatel

Je normální 3× opravovat otázku a nectít pravidla, navíc věřit takovým nesmyslům v otázce uvedeným?

A co víc, nehodící se názor, co na to poukazuje, jako tradičně, smazat?

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dobry-den-chtela-bych-od-vas-jednu-radu-muj-syn-nastoupil-ted-do-prvaku-na-stredni-skole-a-nelibi-se-mu-tam

Zajímavá 0 před 1695 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Normální to není, pokud by tazatel vložil otázku, nikoliv jen informaci. Stejně jako pozdrav do otázky nepatří.

12. 9.

Tazatelka ve 22.29 h vložila „neotázku“.

Quentos ve 22.39 h upravil text na otázku.

Tazatelka ve 22.42 h vrátila svou „neotázku“ a něco doplnila.


13. 9.
annas změnila neotázku na otázku – v 11.41 h

annas doplnila ještě jeden údaj, proto opravila v 11.43 h.

Opakuji. K úpravě nemuselo dojít, pokud by tazatelka dodržela pravidla a vložila otázku, nikoliv jen informaci.

Bohužel, často se stává, že tazatelé nevědí, že otázka končí otazníkem. Někdy je informací hodně,. jsou problémy je vložil do otázky, která je omezená počtem písmen.

Nereagují ani na IP, ani na upozornění robota, příště vloží opět „neotázku“.

Dochy,

tazatelka nevložila otázku , ale „neotázku“. V tom je přece rozdíl.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

V čem podle Vás ta otázka nectí pravidla?
Podle mne nic neporušuje.

Vaši „odpověď“, v níž jste nereagoval na problém, jenom
jste zaútočil na tazatelku i jejího syna, jsem nahlásila já.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Nevím co konkrétně se Ti nelíbí. Pokud se pořádně podíváš, zjistíš, že tazatelka tu otázku upravila jen jednou aby ji doplnila o informace o otcově nátlaku a to asi během 15 minut po zveřejnění dotazu. Ostatní úpravy nemá na svědomí tazatelka ale místní editoři.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kazatel

@ivzez Koukám, že posuzujete každému jiným metrem, https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vymreni-premyslovcu-aned-oldrich-bezdetny tady dokonce sama útočíte na tazatele, zesměšňujete jej a navíc nepíšete naprosto nic k tématu.

před 1694 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek