kavalir

Je některá bylinka jedovatá pro psa? Která konkrétně?

Původní netoázka

Je některá bylinka pro psa jedovatá – konkrétně která? Nikde na netu jsem to nenašla (kavalír sežere všechno) Moc děkuju

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě. Našla by se jich celá řada. Pokud však nebudeš chtít psa otrávit a nepřipravíš mu nějaký výluh, tak se nemusíš bát. Co by psovi nešprospívalo, to žrát nebude. Má to vrozené.

Další odpovědi
Šidlo

čokoláda, kafe,cibule, česnek, pažitka......zvy­šok Google

Drap – kavalír je pes králu – on nemá inštinkty do prírody, ale do paláce 🙂