talka

Je něco krásnějšího než hudba?

Jakákoliv: zábavná, taneční, populár, klasika …
Doplňuji:
To Drap: pro mne je hudba asi nejlepším zážitkem.

Nejlepší odpověď
quentos

což takhle láska…
… ale jinak uznávám, že krásné hudbě může konkurovat máloco.

Další odpovědi
anonym

Je/není…
Záleží na senzorickém vnímání daného jedince…
😉
Například momentálně mám ve sluchátkách (na max.) puštěný Rammstein, koukám na reliéf Olbrama Zoubka a jím dušené hovězí… Jo – a piju 12° plzeň…
Co z toho je majoritní zážitek??
A abych nekecal – čtu si ´odpovědi´…
___
Co z toho je majoritní zážitek??
___
Hudba – buší mi do uší.
Maso – rozplývá se na jazyku.
Zoubek – hmmm… – mám jeho práce rád, líbí se mi, moc…
😉
A pivo? – dobré pivo se prostě ´neztratí´…
😉
Co je krásnější?

Drap

Samozřejmě, může být. Záleží na jedinci. Třeba to mohou být zážitky

gumiczud

Ticho

občas prospěje

zzzzz

Pro mě je zážitkem ticho, úplné ticho, to miluji. 🙂

marci1

Hudba je krásná, ale krásná je také příroda,květiny, slunce, láska, rodina, úsměv dítěte, život, štěstí, pocit bezpečí atd. 🙂

led

Ano, je to hudba.
Nie hudba v zmysle ako píšete, hudba tvorená notami…
Ale
Hudba života je čosi presne nedefinovateľné, nadpozemsky pozemské, neskutočne skutočné, nehmatateľne hmatateľné, je to čosi, čo vnímame celým svojím bytím…
Hudba tvorená životom, ktorej malá časť je i hudba umelá, tvorená človekom…
Hudba pocitov, tá hudba vychádzajúceho, či zapadajúceho slnka, tá farebnosť i hĺbka vychádzajúcich citov
Hudba lesa, zvuky, vôňa, závany vetra medzi stromami, pohyb zvere a vtákov, pach vlhkého lístia na zemi…
Hudba mesta, jeho pachov, zhonu, smogu, zvuku klaksónov a džavotu malých detí
Ešte mnoho znakov tejto Hudby života by som mohla…

petra15

Pro slepého (?) — souhlasím 🙂xD

Ale pro toho, kdo má oci ? 🙂xD

U kazdého je to jinak…nekdo prísahá na „posezení na nedostupné hore“ a pohled kolem…a za úplného ticha, a jiná (no jiný asi tezko,– bohuzel pánové xD) na 30-ti vterinový orgasmus…:-):-)

abendsbrot23

Nejkrásnější je u krásné hudby usnout.

anonym

Myslím si,že krásnější než hudba je být zdravý,milovat někoho bližního.
Samozřejmě ,že sex je krásnější než hudba,ale měla by k tomu aspoň trošku hudba hrát.....