Avatar uživatele
hapiky

Je nebo působí někdy člověk dojmem neslyšícího, když jde o přírodní léčebné způsoby a přírodní produkty?

Bylinkáři a mastičkáři si svoje léčebné bylinky a vůbec léčebné způsoby berou mnohdy sebou do hrobu.

Zajímavá 0 před 1428 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Já jsem jich zatím příliš mnoho nevyzkoušel, ale nikdy neměly valný účinek. S jednou výjimkou: rozdrcené listy aloe – spáleniny se velmi dobře léčily. Jinak na mně příliš neúčinkují ani farmaka klasické medicíny, takže ani přírodní produkty nezavrhuji. Na někoho mohou působit velmi dobře.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Ty si myslíš, že si objevil Ameriku? Nevím, kolik máš roků, ale pro zájemce se vždy najde literatura, rada i odborník. Jsou knihy o léčení pomocí bylinek, čínská medicína, léčení pomocí cviků a různých procedur. Například Taoismus, u nás třeba Janča a jiní. Jsou i příklady vyléčení. Dříve toho byly plné regály, ale i dnes jsou ty knihy. Ale když to zajímá tebe, je to v pořádku a když ne, tak se nic neděje. Každého baví něco jiného, nebo každý se s tím seznámí, až přijde jeho čas. Já třeba vím, že jsou prodejny hudebních nástrojů, drahých oděvů a jiné, ale nepotřebuji tam chodit a neodsuzuji jiné. A taky jsem si něco přečetl a divil jsem se, že to ostatní neznají. Podle sebe soudím tebe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Za přírodní léčebné postupy většinou jen hlupáci nasazují placebo. Tím se dají možná léčit hypochondři ale ne skutečně nemocní lidé,kteří potřebují lék účinný.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek