Rokio

Je na tom naše planeta v současné době hůře než v době 2. sv. války?

Napište svůj subjektivní názor. Je jedno, jestli se vaše odpovědi budou lišit.

Nejlepší odpověď
Kepler

Řekl bych že ano. Tehdy byla poničena příroda a města, ale jen ve velmi omezeném rozsahu a řekl bych tak nějak – vratně. Teď je v tristním stavu příroda globálně a je diskutabilní, jestli by se z toho dokázala ještě dostat. Osobně věřím, že ano, ale člověk jí nedává šanci.

Další odpovědi
zjentek

Představ si planetu jako vesmírné vozítko, na kterým se mi lidé vezeme. Země je ekonomicky úsporná, na rozdíl od nás pasažéřů, kteří potřebujeme palivo a VYSOKOU SPOTŘEBU, jinak nám celá ekonomika vybouchne.

Takže když si dneska koupíš auto, bude v současné době v horším stavu než v době cca za 7–8let?