dust8

Je na kožní vyrážku fyziologicky vhodnější reparativní krém s příměsí mědi a zinku, nebo měsíčková mast na sádlové bázi?

Nejlepší odpověď
annas

Myslím si, měsíčková mast je na tvrdou a popraskanou kůži, z stejně jako druhý uvedený krém.

„Reparativní krém s obsahem mědi a zinku Bariéderm Cica byl vytvořen pro specifické potřeby suché a citlivé pleti. Je také vhodný pro péči o drobná kožní poranění, neboť okamžitě po nanesení vytváří ochrannou vrstvu. Je antibakteriální, hypoalergenní, zklidňuje pleť a podporuje její obnovu“.

Určtiě bude lepším zeptat se v lékárně. Něco najdete i v odkazu, ale lepší odpoví odborník.

„Bojovníci proti pupínkům: tonikum, gel a krém s tea tree“
https://www.lif­tea.cz/blog/clan­ky/bojovnici-proti-pupinkum-tonikum,-gel-a-krem-s%C2%A0te

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.