Je multikulturalismus zhoubou pro Evropu. Pro uselventil, zustan mim domovem…

Jsem rasista, nebo nevím co, když chci, aby v našem státě žili lidé, kteří budou žít podle našich pravidel, aby dodržovali naše zákony, a nezneužívali náš sociální systém?

Nejlepší odpověď
Ušel ventil

Je multikulturalismus zhoubou pro Evropu?
Ano – je zhoubou Evropy.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=6u_u0UpWQBA

Ať mi někdo z vás na to odpoví,
Proč kostel nestaví v arabských zemích
A proč země má všude je pro smích?
Je to prokletí, cítím se v zajetí mediálních lží
A strachem o děti.
Nebudu ti lhát i ty se budeš bát
Až v burce budou stát a modlitbu svou řvát.

Cítit se budou v právu
Ti v tom černým hávu
Útočí jen v davu a svatou válku ctí.
Pro Aláhovo slávu, uříznou ti hlavu
Mají jen o to snahu, zastavme šílenství!

Cítím se podveden, když ti, co vedou zem,
Diskutovat chtěj s arabským vrahem.
Xenofobní strach bije na poplach
Řeknu jen pár vět
„Nechci multi-kulti svět!“

Kde nenávist je ctnost a vražda poslušnost,
Kde ukamenujou klidně ženu tvou,
Tam kde trhavinou pravdu určujou,
Tam roste černej květ s názvem Mohamed.

Cítit se budou v právu
Ti v tom černým hávu
Útočí jen v davu a svatou válku ctí.
Pro Aláhovo slávu, uříznou ti hlavu
Mají jen o to snahu, žijou pro vítězství!

Další odpovědi
anonym

Nejste rasista ale pouze vlastenec, jenže to se dnes používá jako synonymum pro rasistu a xenofoba. Jenže xenofobie je i podle psychologů do určité míry přirozená, je to obranný mechanismus, pud sebezáchovy v případě, že vycítíme ohrožení z cizinců. Multikulti není přirozené ani normální. Kdybyste s tímto zašel za lidmi ve středověku, tak by se vám asi vysmáli, říct jim to podruhé, tak byste vysel na kůlu. Silně pochybuji, že někde v Africe nebo Arábii by vítali evropské přistěhovalce, že by nám tam dovolili stavět kostely nebo kláštery. Právě naopak. V JAR je dnes prokazatelný rasismus proti bělochům, kteří tam jsou utlačováni, zabíjeni a vyhoštováni. To je ale naše NATO ani EU řešit něchtějí, raději se zajímají o to jak nejvíc vydělat na převozu migrantů,

MonkeyKing

Není, pokud si každý svůj kult bude uctívat doma a nebude opruzovat ostatní

aliendrone

V takové podobě, v jaké je aplikován BEZ NEJMENŠÍ POCHYBY!

Rokio

Podle mě je v pořádku, aby cizinci migrovali do Evropy, ale jiná kultura nesmí převálcovat původní kulturu a dále musí cizinci respektovat zákony země, ve které žijí. Dále v jednotlivých státech nesmí převažovat lidé jiné národnosti nad našinci.

Jinak nejsi rasista. Jsi patriot jak má být. Tvůj názor je správný.

mzm

Jo, lidi se do Evropy stěhují tisíce let, takže Evropa je tím pádem úplně zahubená.
Multikulturalismus je zhouba, jak by se nám krásně žilo, třeba bez střelného prachu, raket, nebo jak by se nám hezky počítalo s římskými číslicemi.

Všechno cizí je špatné!

Běžte se ven koupat a nečtěte kraviny. Nebo když už je čtete, tak používejte mozek a ne hormony..

mzm

https://blisty­.cz/art/91558-prichod-uprchliku-vyrazne-posiluje-evropske-ekonomiky.html
Nebo: 16 z 23 fotbalistů Francie jsou přistěhovalci. (Vyhráli MS, kdo neví)…

Je to prostě zhouba.

MonkeyKing

Rokio – Proč jiná kultura nesmí převálcovat původní kulturu? Konkrétně v Čr žádná kultura není.

Rokio

To je snad logické. V Česku jsem doma my Češi, tak tady mají platit české zákony, česky zvyky, české náboženství apod. – a máme mít přednost před cizinci.

Jinak nejsem xenofob. Nemám nic proti cizincům, pokud nezačnou dělat neplechu v Evropě. Každý cizinec, který se přizpůsobí zákonům a normám ČR, je v ČR vítán.

MonkeyKing

A kdo jsou vůbec Češi?

ivzez

Ne, Rokio, nikdo nemá mít přednost před nikým.

Člověk je vždycky především člověk a lidská práva by
pro něj měla platit, ať žije kdekoliv ve světě.

Jak by se ti líbilo, kdyby ti některá země přiznala
statut uprchlíka a omezovala ti některá práva?

Pokud někomu udělíme právo pobytu, měl by
mít až na pár výjimek*) stejná práva jako my.

*) Mezi výjimky bych zařadila např. volební a rodinné právo.

Přijde mi hrozné v rámci „slučování rodin“ porušovat vlastní zákony a povolovat více manželek („kvůli zájmu dětí“) nebo manželství s dětmi (dívkami pod 16 let).

anonym

To nemyslíš vážně

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Myluju tě Kalitino!!! Jenže nevím, jak se klapkama píše srdíčko, odpusť, bez srdíčka ;(

aliendrone

Podrž levý Alt, pak zmáčkni 3 a pusť.

MAZEL TOV! :D :D :D