_136

Je mrtvá kočka na chodníku u cesty a přejezd sanitky kolem mého zaměstnavatele špatné znamení?

Když jsem měl odpolední směnu tak kolem fabriky projela sanitka,když jsem měl po dlouhé určité době zase odpolední směnu tak za fabrikou na chodníku u hlavní dopravní silnice ležela mrtvá kočka která měla hadrem překrytou hlavu,mám tyto dva jevy brát jako špatné znamení nebo je to jen výplod nějaké fantazie že se něco zlého stane. Díky.

Odpovědi
annas

Něco se stalo, ale domnoíváte se, že uvedené jevy souvisí nějak s vámi?

Vytvořil jste si ve své mysli pověru, neuvažujete logicky. Domníváte se, že uvedené příklady souvisejí s vámi. . Představujete si to je jako zásah něčeho nadpřirozeného , když si sám vysvětlujete objektivní skutečnost.

Ubližujete sám sobě svými představami a negativním myšlením. Neznám vás, možná máte z něčeho strach. Ale je třeba, abyste se oprostil od negativních myšlenek. a změnil svůj způsob myšlení.

Přečtěte si, jak se zbavit černých myšlenek

„To, že se plně ztotožňujeme se svými myšlenky a že je dokonce nekriticky považujeme za ‚pravé‘, nás notně vzdaluje od skutečné reality“.
Richard Rohr

https://www.jo­gin.cz/kdyz-vas-tizi-cerne-myslenky-jak-prekonat-zavislost-na-negativnim-mysleni/

„Pověra je formou strachu. Je také známkou nevědomosti.“
Napoleon Hill
http://citato­.cz/citat/8196-napoleon-hill

Emefej

Já na tyhle nesmysly nevěřím.