Fjdjjdcn

Je možné ztratit schopnost mít orgasmus?

S přítelem se snažíme už dlouho, ale nikdy to nepřijde.všechno probíhá normálně, třesení nohou, velké vzrušení, ale ten zlom tam není…v minulosti jsem měla orgasmus asi dvakrát. Můj současný přítel mi to dělá několikrát lépe, ale pořád to nejde. Objevily se mi nedávno komplikace s štítnou žlázou. Prášky zatím neberu, může mi to pozastavit schopnost mít orgasmus?… Může se mi, díky braní prášků, schopnost navrátit? … Děkuji za rady.

Odpovědi
autacek

Je, nicméně u žen jsou prý nejvyšší sexuální prožitky kolem třicítky, tak nepodléhej beznaději. A třeba to tvůj další přítel bude dělat ještě několikrát lépe a nakonec to půjde. Také je důležité si zvážit, co preferuješ, mít vše naráz, jako lásku, orgasmus i peníze, bývá někdy dost těžké.

Pepa25

Problémy se štítnou žlázou mohou způsobit problémy v naznačené oblasti. Dobrá zpráva je, že v případě podchybení léčbou u endokrinologa by problémy skutečně měly odpadnout.