flodur

Je možné zamrazit tvaroh?

Nejlepší odpověď
Toruk

Vše co obsahuje vodu- a tvaroh ji obsahuje- lze zmrazit. Dehydrované (vysušené) věci/ potraviny se dají také zmrazit, ale tam to postrádá význam.
Ovšem některé potraviny zmrazením stratí svou charakteristickou chuť. Tvarohu se to ale netýká, neboť tvarohové nanuky (Míša) se prodávají výhradně zmrazené a jsou dobré.

Další odpovědi
Michal

Ano,lze.

Zdroj: 30 let práce v kuchyni

ReHu

Možné to je. Otázka zní, jak bude potom chutnat. Doporučuji vyzkoušet.
Některé potraviny po rozmražení změní chuť.

dagry

Já ho zmrazuji běžně a na pomazánku i na sladko do buchet pak chuť po rozmrazení normální.

elektrikář

Je to možné a dobré zmrzlina Míša nebo jiné tvarohové krémy.