dust8

Lze pomázánky i zamrazit?

Odpovědi
Hufnágl

Samozřejmě, že i pomazánky jdou zamrazit, jen by se měly dát do nějakých kelímků s víčkem.

Kepler

Ještě jsem to nezkoušel, ale myslím že ano. V těch pomazánkách, kde je i cibule a jiná vodnatá zelenina ale odhaduju, že se změní chuťové vlastnosti, dojde k vymrazení vody. Jinak takové ty sýrové, vajíčkové, rybičkové, salámové apod. by měly být v pohodě.

Edison

Já teda nevim.. Ale podle mě právě díky vymražení vody přinejmenším změmí konzistenci. Pokud některé ingredience budou krystalky vody roztrhány, můžou zásadně změnit chuť pomazánky.

Hufnágl

Edison
Teorie a praxe jsou rozdílné veličiny.

Edison

No právě… Praxe… Ta mě poučila, abych to nezkoušel. Tak to nezkouším.