Avatar uživatele
Alapac

Je možné zhlédnout starší filmy v kině?

Chtěl bych se podivat na pár starších filmů, a rad bych je viděl v kině:) Děkuji za rady.

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, Muso, aliendrone, DoTazatel před 775 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

V kině je mohou zařadit, ale nebude to příliš často.

Protože je starší filmy možné j najít na netu, opakují se v TV, – existují stanice, které filmy promítají. v kině by zřejmě nepřinesly zisk kvůli malému zájmu diváků. .

Podívejte se na stránky Filmy v kinech a zjistíte, zda se někde starší film neuvádějí.

http://www.fil­myvkinech.cz/

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pepa25

Doporučuju si na csfd.cz nastavit upozornění u daného filmu (funkce Chci vidět!) – je tam možnost v kině, v TV … pak dojde upozornění, když to někde bude (osobně jsem to vyzkoušel u TV).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nyjono

Jasně, že jo.
Když je budou promítat. Je potřeba sledovat programy kin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DoTazatel

Někdy se v kinech opakují starší filmy třeba i z 90. let. Myslím, že u nás hráli (ve 3D) Terminátora 2, Pána prstenů a možná Jurský park 1. A i jiné, ale teď nevím které. Jsou to takové reprízy anebo jsou ty filmy trochu předělané (ty starší), aby se mohly vůbec poprvé přehrát ve 3D.

Sám bych si rád zašel na nějaké ty „starší“ filmy.

Tady je myslím třeba vidět, že Jurský Park 1 opakovali v roce 2013:
http://kinoma­niak.cz/filmy/jur­sky-park

Ale nevím jak přesně to funguje, totiž jestli je to taková celostání repríza anebo to občas opakují jen nějaké kina (koupí si povolení/licenci na promítání filmů, u kterých si myslí, že na to lidi půjdou). Určitě se opakují jen ty známější – úspěšné filmy, takže Avatar by se někde mohl znova promítat, ale na internetu jsem nenašel, že by to nějaké kino teď promítalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Autista

Zrovna někde jsem viděl, že budou promítat Vyšší princip, ale to je jednou za uherskej rok film pro památníky, to bych si spíš rezervoval kinosál Anděl asi tě to bude trochu stát, ale pokud to opravdu tak moc chceš vidět na plátně tak volba pro tebe, jinak si hlídej na stránkách tebou předem vyvoleného kina na programy, až bude suchou budou tam dávat nějaký kulty, třeba jako avatar.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

To záleží na filmu, který chceš vidět. Jestli to je z ligy „pro pamětníky“ (a zpravidla české, tak zkus Ponrepo (kino NFA). Ale občas tam jsou i zahraniční, obvykle jen do osmdesátých let)! :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Spíš bych hledal v malých kinech,v multikině asi moc ne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

aliendrone, mám lepší tip – kino Luna.

Avatar uživatele
Disraeli

V kinech to moc běžné není, ale kup si promítačku a nemáš, co řešit.

Avatar uživatele
Disraeli

Reprízy se občas dělají.

Nový příspěvek