BEAES

Líbáš jako Bůh…

Tak jsem dle návodu Bumbese film shlédla. Začátek byl dobrý, ale postupně mě film docela nudil, konec už byl docela nezáživný, tedy nic moc. A vy co jste se na něj podívali…jak vám se líbil???

Nejlepší odpověď
IvankaJB

Tenhle film jsem sice ještě neviděla, ale dneska jdu na něj do letního kina u nás ve městě…no,tak doufám, že mě nebude nudit tak jako vás

Další odpovědi
BIGFOOT

beaes ten film je k ničemu-nevím proč se peníze které stál nedají na charitu.BIGFOOT

Toruk

Poslední filmy od M. poledňákové nejsou úspěšné. Viděl jsem předposlední „jak se krotí krokodýli“ a trpěl jsem u něj (ani jsem se nedodíval). „Líbáš“ jsem neviděl a ani na základě podprůměrného hodnocení- CSFD 47%- po něm netoužím. Ale abych byl objektivní, starší filmy od MP jsem jako dítě zbožňoval: Jak vytrhnout verlibě stoličku, Jak dostat tatínka do polepšovny, Stebou mě baví svět. Vtěchto starších filmech to režisérka mistrně uměla s dětmi (dostat z dětí herecký výkon, to umí jen mistr) a samozřejmě úspěch těch „tatínkovských“ filmů umocnil i výkon fenomenálního dětského herce Tomáše Holého.

pondělí

počkejte pár let,jak se vám ten film bude líbit,vzpomínám jak strhali lidé básníky ,a četl jsem o záporném názoru na Homolkovi,a te´tkom se všichni těší až to uvidí,někteří lidé,nebo filmy musí dozrát

alexandra

Líbáš jako bůh,je úžasný film pro ženy a dívky.Takže je jasné,že se chlapům nemůže líbit.Nesmíte ho srovnávat s minulými komediemi od Poledňákové.Nemá s nima celkem nic společného.Takže kdo očekával komedii typu Jak vytrhnout velrybě stoličku,tak bude zklamán.Ale kdo chce vidět komedii o ženě zralého věku,bude nadšený.

dagry

I mně se film líbil. Je to sice nenáročný scénář, ale proč ne? Já když si chci odpočinout po náročném pracovním týdnu, tak nemám sebemenší chuť se dívat v televizi na krváky, takže takový odpočinkový film je pro mě jak dělaný. A film Jak se krotí krokodýli jsem si zrovna pustila minulou sobotu večer, protože je tam hezká příroda a celkově mě pobavil.

Ajeto

Slátanina několika filmů dohromady, pouze můj názor. Film pro nenáročného diváka.