Lurius

Je možné beztrestně v rámci umění udělat něco jinak protizákonného?

Nejlepší odpověď
Kepler

Není možné udělat úplně cokoliv. Např. umělecky ztvárnit nacistickou svastiku, nebo pornografii.

Další odpovědi
ivzez

Ne, není to možné.

aliendrone

Cokoliv v rozporu se zákonem je zákony postihováno, pokud JINÉ ZÁKONY neurčí jinak. ;) :D :D

zjentek

Proti zákonu se jít nesmí. Vlastně se proti zákonu nesmí nic. Jde o fůru paradoxů.(;