Mustang

Je možné adoptovat psa z útulku před dovršením 18 let bez souhlasu rodičů? (Je mi 15)

Je možné adoptovat psa z útulku, před dovršením 18ti let bez souhlasu rodičů? ( Je mi 15 )

Pro ty co to špatně pochopili

… potřeby (jídlo,obojky,vo­dítka atd ..) máme toho kvanta … žrádlo (Maso dostáváme za minimum z jatek) … Tento druhý pes měl být i smečkou pro mladého psa … před nedávnem nám umřela fenka a mlaďoch si nemá s kým krom mě hrát … Ten pejsek měl být překvapením a zároveň novým členem v rodině ..
A promiňtě ale na řvaní a urážky neslyším …

Nejlepší odpověď
marci1

Bohužel nelze, až Ti bude 18 let. 🙂

Další odpovědi
gecco

Ne – způsobilost k právním úkonům je zcela zásadní podmínkou – pokud si nejsi ani toto schopen zjistit – jak by ses staral o psa???
:-O
Mimochodem – z čeho bys platil potřeby toho psa???

klumprt

Pes, který by dovršil 18 let věku, je spíše výjimkou. V útulku raritou.

zjentek

jednoznačně ..takovýho a vyššího věku by se nemusel dožít.

lexx

to máš…poplatky, pojištění, očkování, ošetření a žradýlko, kde na to vezmeš ? to je jak další děcko v rodině…

anonym

Otázka je chybně formulovaná.

Chcete adoptovat psa před dovršením 18 roků. „Psích“ let nebo vašich?
K čemu mají dát rodiče tedy souhlas?

Máte 15 roků, takže vaši rodiče musí souhlasit.

ReHu

V útulku požadují od nového majitele občanský průkaz.
Takže pokud si jsi jistý, že rodiče nebudou mít nic proti, vém s sebou někoho z rodiny nebo dospělého přítele rodiny, aby se mohl prokázat on.

Mustang

Nene … nevadí … Jesli můžu adoptovat psa pokud mě ještě nebylo 18 :D

annas

Tak nějak měla otázka znít. . Opravila jsem vám ji, jenže jste vrátil původní, nesmyslnou.