DusanOrlik

Je možné, aby se zahojená jizva opět objevila?

Zdravim,
Je mozne, aby se jizva, ktera zmizela a zahojila se, opet objevila?
Mel jsem asi pred 6 lety nestastnou tragedii, pri ktere kousek skla odletel primo ke me a poranil mi oblicej,resp. bradu, mam centimetrovou jizvu. Mazal jsem si to proto spec. kremem na zahlazeni a zahojeni a bylo to pryc po 3 letech. Ale od vcera jsem si vsiml, ze se objevila. Je to mozne? Je mozne, ze se jizvy nikdy nezahoji (ty viditelne, na dusi-pro rejpaly)? :) Diky

Odpovědi
ivzez

Podle mých zkušeností žádná jizva úplně nezmizí, jen
jsou časem (spíše po několika desetiletích) méně nápadné.
A také má člověk jiné priority, jizvy ho už tolik netrápí.

orestez

Ahoj já myslel žes umřel. Co, našel jsi tu hudbu před 6 lety? – To je mi líto, nezůstala střepina v měkké tkáni? To dělá neplechu. Už máš školu hotovou?

orestez

Příspěvek smazán administrátorem.