nosalek1

Je možné, aby měl člověk ve 23 letech syndrom vyhoření ze školy?

Je studentem střední školy a po nevydařeném pokusu udělat didaktický test v září mu byl diagnostikován syndrom vyhoření.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Mysli trochu! Pokud ve 23 letech STÁLE navštěvuje STŘEDNÍ školu (a nejde o nějaké nástavbové večerní studium apod.), tak těžko půjde o syndrom „vyhoření ze školy“ (bez ohledu na stanovenou diagnózu).

Spíš jde podle mne o normální inteligenční insuficienci. ;) :D :D

Další odpovědi
Drap

Pokud mu byl diagnostikován, tak to pouze dokazuje, že je to možné. Netuším , proč se na to znovu ptáš.