Je možné,aby mě v tuto dobu nenapadla dobrá otázka ?!

Doplňuji:
Čeřit vodu,to jsem už četl v nějaké mé otázce a připadalo mi to trapné ze strany odpovidajícího!

Nejlepší odpověď
terry

Tak se nerozýšlej, jestli je nebo není dobrá a ptej se na to, co chceš vědět :)

Další odpovědi
Drap

Jak jsem zjistil po dlouhém přemýšlení, tak tady je možné snad všechno. Takže se nediv. Ono se zase něco vynoří, co bys mohl použít a rozčeřit tyto klidné vody.

hanny 2

Páteční večerní únava mozku!I to se může stát!

MILAN1961

dej si panáka a uvidíš jak to půjde samo od sebe