TheDumpling

Je možné, aby byl v čitateli nebo jmenovateli složeného zlomku také složený zlomek?

Složený zlomek je zlomek, který má v čitateli nebo jmenovateli další zlomek – je možné, aby ten zlomek byl také složený?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, proč by ne?

Další odpovědi
Dochy

Ano, ale je vhodné se toho rychle zbavit, zvyšuje to pravděpodobnost chyby z nepozornosti.

Rokio

Samozřejmě, že je to možné.

Kelt

A proč by to nebylo možné. Pokud jsi neudělal chybu, tak pokračuj dále, až dostaneš zlomek v základním tvaru.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.