Postmaster

Je mobilní telefon moderním fetišem?

Tak jako dříve s na krku nosili nejrůznější fetiše, aby člověku přinesli štěstí tak dneska každý nosí mobilní telefon a chytré hodinky napojené na mobilní telefon, někteří mají i bezdrátová sluchátka napojené na mobilní telefon.

Nejlepší odpověď
Hlada

Fetišem mohl být v devadesátých letech. To se nosil viditelně na krku a za pasem. Teď už je to běžná spotřební věc pro každodenní potřebu.

Další odpovědi
Drap

Pro určitou skupinu svým způsobem ano.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.