Vedap

Je mi 15 a dělám hudbu. Je tu někdo kdo mi mi řekl/poradil jak se zviditelnit nebo jak propagovat hudbu?

Odpovědi
Kelt

Můžeš být konkrétnější? Jestli jsi udělal hudebku, tak zkus konzervatoř, AMU a pod. I když někomu nepomůže ani AMU a nikdo ho neposlouchá a jiný má talent, sluch a jeho hudba se líbí všem. Vyber si žánr a dělej v něm a hlavně vydrž. Já si pamatuji, jak třeba začínal Plíhal, a dnes má mnoho koncertů. Je možnost se zúčastnit soutěží, talentů, najít si sponzora, vydat pár desek. Pokud nejsi genius, tak se ještě uč hrát 20 let a získej publikum. Pak možná.