Je mi 14 a mám strašě velká prsa nevíte jak je mužu zmenčit prosím!!

Nejlepší odpověď
anonym

Dobrý den, slečno.
S tím v této fázi Tvého vývoje nic udělat nepůjde. Jsou prostě slečny s menšími prsy a naopak slečny s většími prsy. Ono se tento vývin ženských „vnad“ zase časem přibrzdí. Každá dospívající dívka se nevyvíjí stejně rychle.
Pokud bys měla stejný problém i v dospělosti, tak se dá tato záležitost řešit plastickou operací. Nedoporučovala bych ale nic takového dříve než budeš mít děti a než se rozhodneš, že už další mít nechceš. Lékaři sice tvrdí, že tato operace na funkci prsné žlázy vliv nemá, ale nepovést se operace může.
Pokud by ani mateřství velikost Tvých prsou výrazně neovlivnilo, tak potom je řešením jedině operace.

Další odpovědi
Kohut57

Chirurgicky se dá vše, ale počkal bych do ukončení vývoje organismu. Po poradě se specialistou asi určitě pár let. A pak taky, co tomu řeknou kluci ? To bych být tebou , tak bych také pár let počkala.

Reuef

nejdriv se zkus zeptat sveho obvodniho lekare a pokud ti zpusobuji zdravotni problemy tak by te asi poslal na plastiku

Damiana

Hned jsem si vzpomněla na díl Simpsonových, kdy Marge omylem voperují velké implantáty a ona lékaři vyhrožuje, že na něj pošle manžela. Doktor jen lakonicky poznamená: Jo, tak to už se třesu…! 🙂
Z tvého dotazu vyplývá, že každý chce obvykle to, co nemá. A také to, co je ve tvých očích velké a co malé. Jestli jsi štíhlá a máš jen větší prsa, máš vlastně ideální postavu. Pokud do tebe rýpají spolužačky, jen ti závidí. Jestli jsi silnější, nemusí to být ani tak prsa, jako celkový objem. Ve čtrnácti, kdy jsi ve vývinu to tolik neřeš – i když právě figura se v tomto věku probírá nejvíc, to je jasné. Zvol vhodné oblečení a hlavně dobrou podprsenku a časem uvidíš. Jestli by prsa dál rostla a jejich velikost tě obtěžovala (bolesti zad, hlavy) můžeš si je nechat zmenšit.
Doplňuji:
Ještě jsem si vzpomněla, že existují i speciální podprsenky, které dobře formují tvar prsů, aniž by je utačovaly a zároveň viditelně zmenšují objem. Podívej se zde:
http://www.nej­lepsiceny.cz/te­ma/zmensujici-podprsenka.html

pokazdejinak

docela ti rozumím, ale opravdu teď s tím nejde dělat nic jiného, než vydržet, až vyrosteš; pokud jsou opravdu velká, možná to později budeš chtít řešit operativně, ale uvědom si, že zmenšení prsou je vlastně amputace – tak si to dobře rozmysli…

teď je důležitý správný výběr podprsenky, aby ti nikam „nelezla“ a poskytla správnou podporu – pořádně se změř (kdyžtak požádej mamku o spolupráci) a tady jsou nějaké tabulky k porovnání:
http://www.protivna-blondyna.cz/2012/03/­tak-jak-to-teda-je-s-velikosti.html

co ti můžu doporučit – nesnaž se ty svoje vnady maskovat do volného oblečení – budeš vypadat tlustá – vím, že ti to teď nepřijde, ale v přiléhavém oblečení budou i ty prsa vypadat menší :)
hlavu vzhůru, většině chlapů se budeš líbit a jsou i horší případy ;)
http://revue.id­nes.cz/britka-ma-problemy-kvuli-svym-velkym-prsum-fkh-/zajimavosti.as­px?c=A120323_121554_za­jimavosti_zar