Co dělat aby prsa vypadala větší?

Je mi 14 let a mam strašně malá prsa..ostatní se mi smějí..mohu se zeptat jestli se dají nějak zvětšit?…nebo aby to aspoň tak ve výstřihu vypadalo?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tak je nech ať se smějí. Oni tomu nerozumí. Můj názor je ten, že půvab ženy nespočívá ve velikosti poprsí.

Další odpovědi
Lucimia

Hoď posměšky za hlavu. Opravdu. Ty „děcka“ ti za to nestojí. Buď nad věcí a udělej ze svých malých prsou přednost. Víš, že velká prsa zatěžují záda, brání ve spánku na břiše? 🙂 Užívej si, že máš zatím malá prsa, určitě ti totiž časem ještě povyrostou. 🙂

Nuk nuk

Nedělej nic. Ve 14 prsa ještě rostou.
POkud se Ti někdo směje, pak je to hlupák. Holky, které ve Tvém věku už mají hodně velká prsa, budou mít možná ve 20 ještě větší,ale s nimi i hodně trablí. A kluci tomu v tomhle věku vůbec nerozumí.
V prsou opravdu není ani moudrost ani krása. Většině inteligentních mužů se příliš velké „balóny“ nelíbí a hledí i jinam než na prsa.
Navíc se stává, že ta menší prsa pak lépe plní svou skutečnou funkci, takže jednou se Ti možná bude hodit, že tak velká nejsou.

Kašli na posměváčky a mysli si o nich svoje.

Toruk

Dlouho jsem si o sobě myslel, že se mi líbí jen ženy s vyvinutými ňadry… Než jsem poznal ženu, která sice měla poprsí jak malá holka, se dvěmi třešněmi za blůzkou, ale byla tak okouzlující svou osobností, že jsem svůj postoj změnil… Tak holce méně vyvinuté v hrudníku bych se nikdy nesmál- to dělají jen hloupí.

BENYTA

Mindráku z malých prsou jsem se zbavila až po třicítce…ty máš ještě možnost,že jednou je mít budeš…zatím zkus podprsenku push-up,ta dělá zázraky.

iwetax

Prsa se zvětšují po ztloustnutí. Tam se ale tloustne jako poslední:-). Můžeš posilovat prsní svaly.

oskar

Vyčkej času jaku husa klasu.

vecernice

Ve čtrnácti jsem byla skoro plochá jako prkno a měla bys mě vidět dneska.Nic si z toho nedělej,každej jsme nějakej.A proč je mít vlastně větší.Na co to potřebuješ?Pro sebe ,nebo pro druhý?

Nave

budu mluvit za sebe.vždycky jsem chtěla mít větší prsa než jsem měla.když se mi narodila dcerka prsa se mi nalila mlékem,a byla jsem normálně neštastná,jak jsem je měla velká,nevěděla jsem co snimi…
a mužu řici,že jsem štastná za ta svá malá prsa.
a myslím si že prsa nejsou to nejduležitější v životě.nejdu­ležitějsí je zdravičko atd…jaký ten člověk je u vnitř jaké ma srdíčko atd…

ReHu

Vyzkoušej nějaké push podprsenky.

veve-1998

nevšímej si jich!!!! Hoď to za hlavu.Mě se zase smějí protože mám velká prsa.a nic s tím neudělám.

Pajushkaa

Neboj se,dočkáš se.Zatím můžeš zkusit push-up a mírně vystužené podprsenky,ale všeho s mírou,aby to vypadalo přirozeně.A na posměšky ostatních se vykašli.

Vercule

No, tak to bude jen o správném tvarování prsou :) S tím ti ale podrseka nepomůže… co je super, co fakt dělá krásný tvar, to jsou pásky Boobie Tapes. Ty za mě rozhodně mohu doporučit.

Maty Wei

Noooooo budneke to neco a nebo spravne jist nebo najit tutututuapku na googleplay