Avatar uživatele
Rokio

Je má úroveň v jazyce německém alespoň A2 (falešný začátečník)?

Zde jsou podklady pro vaše hodnocení mé osoby:

  1. Na OA jsem měl z němčiny jedničky a dvojky.
  2. Na učnáku jsem měl z německého jazyka jedničky.
  3. Z jednoho náročného všeobecného testu z NJ, který se neznámkoval, jsem měl jen o pár procentních bodů méně úspěšnosti než paní asistentka, která je úroveň C1. Té navíc pomáhali dva žáci.

Zajímavá 0 před 63 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Filip84

To jsi vážně taková guma!? 🙄

  1. jaké jsi měl známky – z toho nebo onoho – předmětu na – tý nebo tý – škole vůbec nic nevypovídá o tom, jak danýmu oboru rozumíš,
  2. že jsi „před Kuvajtem napadení“ uspěl na nějaký německý jazykozpytný paradebiliádě nic neznamená a nikoho to nezajímá.

Jediné, co je relevantní, je, domluvíš-li se – na tý úrovni, na kterou se ptáš, dnes. Domluvíš? Máš. Nedomluvíš? Nemáš – jednoduché.

Takže, summa summarum, otázka je to úplně pitomá, protože nikdo z nás tady s Tebou německy nehovořil, eo ipso: jak Ti máme smysluplně odpovědět!? 🤪🤦‍♀️

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cappuccino

Odpovim ti, az celou tuhle otazku zformulujes v nemcine. Teprve to bude podklad, podle ktereho te muzeme ohodnotit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Na základě informací, které jste poskytl, lze usoudit, že vaše úroveň němčiny by měla být minimálně na úrovni A2 a pravděpodobně i vyšší. Jedničky a dvojky na OA a na učnáku z němčiny naznačují, že jste měl solidní porozumění gramatice a slovní zásobě. Vzhledem k tomu, že jste dosáhl dobře v náročném testu němčiny blízko k úrovni C1, je možné, že vaše úroveň němčiny může být ve skutečnosti i vyšší než A2. Nakonec by ale nejlepší bylo podstoupit oficiální test, který by vaši úroveň jazyka přesně určil. Bez dalších informací o vašich konverzačních schopnostech, schopnostech poslouchání a psaní nelze vydat definitivní posudek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek